Po co komu detektyw?

Anna Zaręba-Faracik        04 września 2017        Komentarze (0)

Po co Ci detektyw?

Pewnie czasami zastanawiasz się czy z Twoim małżeństwem wszystko jest dobrze? W dzisiejszych czasach nie ma w tym nic dziwnego. Niemniej jednak jeśli za pewnymi przemyśleniami idą podejrzane zachowania małżonka, a nie masz jak dowiedzieć się o co chodzi, to z całą pewnością możesz liczyć na pomoc detektywa.

Ten wpis ma dotyczyć tego po co Ci detektyw jeśli przygotowujesz się do rozwodu. Pamiętaj, że mądry rozwód z Twojej strony to taki, do którego się metodycznie przygotowałeś i – UWAGA – zebrałeś odpowiednie dowody.

Jeśli więc chcesz się rozwieść bo małżonek Cię zdradza, ale nie masz dowodów, to zatrudnij profesjonalnego detektywa, który zrobi odpowiednie zdjęcia lub dokumenty. Jeśli przyczyną rozwodu ma być alkoholizm lub przemoc to zadbaj o to, aby Policja sporządziła odpowiednie notatki, aby można było je następnie zawnioskować jako dowód w sprawie.

Detektyw może pomóc Ci także w wykazaniu, że małżonek źle zajmuje się dziećmi, albo że ukrywa dochody.

Pamiętaj nigdy nie oszczędzaj na dowodach, bo bez nich możesz znacząco pogorszyć swoją sprawę. Detektyw powie Ci też co potencjalnie może być dowodem i jak zebrać materiał operacyjny, którego prawnik nie jest w stanie pozyskać.

Ważną kwestią jest wybór detektywa, który jest profesjonalistą i zapewni dyskrecję wykonując swoją pracę tak, żeby nikt nie zorientował się, że został wynajęty. Dodatkowo detektyw powinien po wykonaniu pracy przekazać odpowiedni materiał z jej wykonania, bez tego jego praca nie ma sensu. Nawet jeśli okaże się, że domniemana zdrada nie ma miejsca ważne są dowody o tym świadczące np. w postaci zdjęć małżonka z okresu obserwacji, na których chodzi do pracy i nie spotyka się z nikim szczególnym.

Jedna z historii klientów, która mnie bardzo negatywnie zaskoczyła, to sytuacja w której detektyw doręczał pismo pewnemu panu i zamiast odebrania podpisu świadczącego o jego odbiorze z datą, to wykonał fotografię tego człowieka, który trzyma pismo. Na zdjęciu nie widać jakie to pismo, ani nie wiadomo kiedy to się odbyło.

Pamiętaj więc, żeby wybierać do współpracy osoby, które profesjonalnie świadczą swoje usługi.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: