ZADZWOŃ: (+48) 506 151 675

O mnie
Anna Zaręba-Faracik

Prawem procesowym zajmuję się skutecznie od ponad 10 lat. Proces jest sztuką, do której trzeba posiąść wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Prowadzę sprawy sądowe, ponieważ umiem i lubię pomagać ludziom. Wiem też, że profesjonalne wsparcie w przejściu spraw rozwodowych, alimentacyjnych, czy o podział majątku przekłada się na wyniki prowadzonego postępowania, czyli krótko mówiąc na wyrok. Od dobrego prowadzenia sprawy zależy czy będziesz płacił alimenty, czy będą one płacone na Twoją rzecz, czy będziesz widywał się z dzieckiem, czy nie, jaką część majątku wspólnego otrzymasz  w rozliczeniu, a w efekcie jak Twoje życie potoczy się po rozwodzie.

Pomogę Ci ustalić taką linię procesową, żebyś był bezpieczny i mógł skutecznie uzyskać to na czym Ci zależy. Przeprowadzę Cię przez całą sprawę doradzając i dbając o Twoje interesy.

Na co dzień prowadzę kancelarię radcowską, w której zajmuję się prawem cywilnym w tym głównie rodzinnym, gospodarczym, czy spadkowym. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej, zdaniu egzaminu i uzyskaniu wpisu na listę radców prawnych, obroniłam doktorat uzyskując tytuł doktora nauk prawnych. Pracowałam także jako Dyrektor Wydziału Interwencyjno – Procesowego w Biurze Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, który stworzyłam od podstaw, a w ramach którego uzyskałam wiele pozytywnych rozstrzygnięć sądowych.

Kontakt
Anna_Zareba-Faracik_sesja-11