ZADZWOŃ: (+48) 506 151 675

Rozwód

Pozew rozwodowy to dokument rozpoczynający postępowanie rozwodowe między małżonkami. Kancelaria w imieniu Klienta skutecznie i profesjonalnie przygotowuje dokumenty niezbędne do sprawy rozwodowej takie jak pozew o rozwód, odpowiedź na pozew o rozwód, zażalenie na postanowienie o zabezpieczenie, czy też wniosek o zabezpieczenie alimentów, apelację.

Reprezentujemy Klientów na rozprawach w sądach oraz świadczymy wszelkiego rodzaju usługi związane z całościową obsługą spraw rozwodowych

Często złożenie pozwu o rozwód poprzedzone jest koniecznością ustalenia z Klientem właściwej strategii procesowej, która najlepiej zapewni ochronę jego praw. Rozmowa dotycząca zebrania potencjalnego materiału dowodowego, czy propozycja ułożenia sytuacji majątkowej w odpowiednim momencie bywa bardzo korzystna i pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze małżonków.

Pamiętać należy, iż w sprawie o rozwód sąd rozstrzyga o kwestiach takich jak: alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem, czy sposób używania wspólnego mieszkania. W tych wszystkich kwestiach Klient może liczyć na pomoc prawną.

Kontakt
unsplash_doplSDELX7E